Наші діти заслуговують найкращого!
м. Вінниця, вул. Л. Лук'яненка (Ватутіна), 27
(068) 105 38 08 (Viber)

Проведення днів народжень

У дитячому центрі розвитку «Бджілка» батьки мають змогу замовити проведення Дня народження або іншого незабутнього дитячого свята для своєї дитини. Батькам не потрібно більше хвилюватися аби День народження їхньої дитини пройшло на висоті. Центр дитячого розвитку «Бджілка» зробить свято незабутнім та подарує безліч позитивних емоцій, як діткам, так і їх батькам.

Проведення днів народжень
День народження – це сміх, радість, веселощі для дитини. А для батьків найбільше щастя – чути радісний сміх і бачити блиск захоплених очей своїх дітей. Подаруйте своїй дитині незабутнє свято. Дитяче свято з нами – це костюмована вечірка, безліч різноманітних конкурсів, театралізований сценарій проведення та ще багато цікавих ідей для незабутнього свята. Сценарій погоджується згідно тематики дитячого Дня народження. Аніматори нашого дитячого центру допоможуть  підібрати тематику, яка зацікавить Вашу дитину та залишить лише дитячі посмішки та незабутні емоції. Також ми допоможемо оформити зал у відповідну тематику для найбільш відповідності сценарію та сюжету.

Наш Центр розвитку дитини «Бджілка» допоможе подарувати незабутній радісний День народження Вашій дитині. Ми врахуємо Ваші та дитячі побажання, вікові потреби, інтереси та індивідуальні особливості, тому кожній дитині на святі буде цікаво. Найголовнішим для нас є дитяча посмішка, тому ми зробимо все можливе, щоб подарувати радість та незабутні враження діткам та гостям свята.

Дізнатися більше про послугу проведення дитячого Дня народження Ви можете за телефоном, вказаним у розділі «контакти». 

 

Фотогалерея

Слідкуйте за нами