Наші діти заслуговують найкращого!
м. Вінниця, вул. Ватутіна, 27
(063) 286 82 82(068) 644 00 44

Постановка весільного танцю

Танцювальна студія на базі центру розвитку дитини «Бджілка» пропонує свої послуги у постановці весільного танцю. Професіональні хореографи допоможуть Вам створити у танці романтичну історію кохання та поєднати безліч емоцій. Перший танець чоловіка та дружини складає незабутнє враження на святкуванні весілля і вважається обов’язковою традицією, тому першого танцю чекають усі гості та присутні. Цей танець стане одним із найкрасивіших моментів початку вашого подружнього життя.

Підготовка весільного танцю починається з вибору стилю та музики. Найчастіше молодята обирають в якості першого весільного танцю вальс, повільний фокстрот, танго, або ж обирають довільний танець чи змішують стилі, наприклад починають з вальсу, а закінчують танго або диско. Також разом із танцем можливо влаштувати театралізоване шоу, в організації якого допоможуть весільний організатор та хореограф.

Постановка весільного танцю потребує в середньому 6-8 занять, в залежності від складності на обраного танцю. Оптимальним вважається відвідування танцювальної студії 2–3 рази на тиждень. Професійні викладачі танцю допоможуть не лише поставити танець, а й підібрати до нього правильну музику, взуття і стиль одягу, задля зручності виконання всіх запланованих рухів та постановок. Необхідною також буде репетиція у ресторані, тому що  паркет у студії та покриття полу ресторану суттєво відрізняється.

Весільний танець – це романтична історія Вашого кохання. Ми допоможемо зробити Ваш перший танець неповторним та зворушливим, навіть якщо Ви ніколи в житті не танцювали та не маєте певних навичок. Професійні тренери допоможуть Вам поставити танець та підібрати музичне оформлення. Своїм професійним танцем Ви зможете вразити всіх присутніх на своєму святі та запам’ятати цей момент на все життя.

Дізнатися відповіді на всі питання, які Вас цікавлять або записатися за заняття з хореографом можливо за телефонами, вказаними в розділі «контакти».

 

Фотогалерея

Слідкуйте за нами