Наші діти заслуговують найкращого!
м. Вінниця, вул. Ватутіна, 27
(063) 286 82 82(068) 644 00 44

Розклад занять

Напрямки відмічені знаком працюватимуть впродовж всього літа!

Вартість абонементів:

8 занять – 300 грн

12 занять - 400 грн

Вартість індивідуальних та разових занять уточнюйте у викладача

Напрямки Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця Субота
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ
Дошколярик
(Головняк Алла Віталівна)
14.15 Дошк. ст.гр.4
16.00 Дошк. мол.гр.3
16.00 Дошк. мол.гр.3
18.15 Дошк. ст.гр.6
12.00 Дошк. мол.гр1
13.00 Дошк. ст.гр.1
16.00 Дошк. ст.гр.2
17.15 Дошк. мол.гр.2
18.15 Дошк. ст.гр.3
14.15 Дошк. ст.гр.4
17.00 Дошк. ст.гр.5
18.15 Дошк. ст.гр.6
14.15 Дошк. ст.гр.4
16.00 Дошк. мол.гр.3
17.00 Дошк. ст.гр.5
18.15 Дошк. ст.гр.6
12.00 Дошк. мол.гр.1
13.00 Дошк. ст.гр.1
16.00 Дошк. ст.гр.2
17.15 Дошк. мол.гр.2
18.15 Дошк.ст.гр.3
 
Англійська Мова
(Сухоцька Олена Василівна)
067-770-89-65
13.30 Група 2 клас 9.00 Група 4 клас
11.00 Група 3 клас
15.40 Продленка 1 кл
16.30 Група5 клас
18.00 Дошкільнята 5р
16.15 Група7 клас
17.00 Дошкільн. 6р
9.00. Група 4 клас
14.30 Продленка 1 кл
15.00 Група5 клас
18.00 Дошкільнята 5р
11.00 Гр. 3 кл
13.30 Гр.2 кл
16.00 Гр.7 кл
17.00 Дошк. 6р
 
Англійська Мова Від 3х років
(Кравчук Людмила Сергіївна)
097-444-82-50
18.00 Англійська
19.00 Англійська
18.00 Англійська
19.00 Англійська
  18.00 Англійська
19.00 Англійська
  12.00Англійськ
13.00Англійськ
Робототехніка Візуальне програмування
(від 5 років)
Петро Петорович
098-270-22-40
  17.00 Робототехніка
18.00 Віз.програм.
  17.00 Робототехніка
18.00 Віз.програм.
  13.00Робототех
14.00 Віз.прогр
Ранній розвиток
(3-5 років)
(Загородня О.І)
098-986-63-56
  10.00 Ранній розв.
19.00 Ранній розв.
  09.30 Ранній розв.
19.00 Ранній розв.
   
Група продовженого дня з 12.00 до 17.00 з 12.00 до 17.00 з 12.00 до 17.00 з 12.00 до 17.00 з 12.00 до 17.00  
Мінісад
(від 1,5 року)
(Кірпач Оксана Вікт.)
096-361-10-04
з 10-00 до 14.00 з 10-00 до 14.00 з 10-00 до 14.00 з 10-00 до 14.00 з 10-00 до 14.00  
Психолог
Логопед
(Решетник А.М)
Інд.запис. Інд.запис.   Інд.запис. Інд.запис. Інд.запис.
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНИЙ НАПРЯМ
Творча майстерня
(від 5р)

Паперопластика
(від 6р)

Загородня Оксана Волод
098-986-63-56
9.30 Творча майст.
10.00 Паперопл.
17.00 Паперопл.
  9.30 Творча майст.
10.00 Паперопл.
17.00 Паперопл.
     
ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ НАПРЯМ
Хореографія
(від 6р)

Береза Сергій Євгенійович
096-75-18-776
Хореографія
11.00 група 9-10 р
19.00 група 6-7 р
Хореографія
16.00 група 6-7 р
17.00 група 4-5 р
Хореографія
11.00 група 9-10 р
19.00 група 6-7
Хореографія
16.00 група 6-7 р
17.00 група 4-5 р
Хореографія
11.00 група 9-10 р
19.00 група 6-7 р
 
Дитяча хореографія
(від 3р)
Східний танець
Сучасний танець
(10-15р)
Білоус Яна Миколаївна
098-0403-834
17.00 Дитяча хореографія (від 3р) 10.00 Східний тан.
15.00 Сучасний тан.
17.00 Східний тан.
18.00 Дитяча хореографія (від 3р)
17.00 Дитяча хореографія (від 3р) 10.00 Східний тан.
15.00 Сучасний тан.
17.00 Східний тан.
18.00 Дитяча хореографія (від 3р)
   
Фортепіано
Вокал Решетник Роксана Сергіївна
063-502-6118
  18.00 Вокал
19.00 Вокал
20.00 Фортепіано
  18.00 Вокал
19.00 Вокал
20.00 Фортепіано
  12.00 Вокал
13.00 Вокал
14.00 Фортеп.
15.00 Фортеп.
Вокал
Товмар Ірина Сергіївна
063-240-13-89
17.00 Вокал
19.00 Вокал
  16.00 Вокал
18.00 Вокал
  16.00 Вокал  
Гітара класична
Одинчук Віктор Іванович
9.00 Гітара
10.00 Гітара
11.00 Гітара
12.00 Гітара
  9.00 Гітара
10.00 Гітара
11.00 Гітара
12.00 Гітара
    9.00 Гітара
10.00 Гітара
11.00 Гітара
12.00 Гітара
СПОРТИВНИЙ НАПРЯМ
КУДО
Ліфман Яна Сергіївна
098-128-5474
10.00 КУДО
12.00 КУДО
17.00 КУДО
18.00 КУДО
  10.00 КУДО
12.00 КУДО
17.00 КУДО
18.00 КУДО
  10.00 КУДО
12.00 КУДО
17.00 КУДО
18.00 КУДО
 
Шахмати і логічні ігри
Стронський Віктор Володимирович
098-205-75-44
  14.00 Шахмати
15.00 Шахмати
  14.00 Шахмати
15.00 Шахмати
  10.00 Шахмати
11.00 Шахмати
Фітнес ZUMBA
Гонта Юлія Олександрівна
098-871-46-44
  20.00 Фітнес
ZUMBA
  20.00 Фітнес
ZUMBA
  18.00 Фітнес
ZUMBA
Фітнес+Аеробіка
Білоус Яна Миколаївна
098-0403-834
  19.00 Фітн+Аеробіка   19.00 Фітн+Аеробіка    
Пілатес
Фітнес-йога
Зозуля Анна Василівна
18.00 Фітнес-йога
19.00 Фітнес-йога
  18.00 Фітнес-йога
19.00 Фітнес-йога
  18.00 Фітнес-йога
19.00 Фітнес-йога
 
ЛФК+масаж
Ліфман Яна Сергіївна
9.15 ЛФК         10.00 ЛФК

Напрямки відмічені знаком працюватимуть впродовж всього літа!

Вартість абонементів:

8 занять – 300 грн

12 занять - 400 грн

Вартість індивідуальних та разових занять уточнюйте у викладача

Слідкуйте за нами